Zase říkám jak to cítím – mé hodnoty v podnikání

Různě při práci, když řídím auto nebo když jsem s dětmi na hřišti mi skáčou do hlavy myšlenky. Určitě to znáte taky.  Přicházejí, odcházejí, některé zůstávají :-). Tenhle příspěvek je zcela osobní a zcela můj a to je na něm to opravdu podstatné. Tuhle myšlenku tedy chci veřejně uvést.

V mém pdf, které si můžete stáhnout nebo jste to už možná udělaly, se dozvíte o mém vývoji v životě. To pdfko je samozřejmě pravdivé. O to nejde. Ale mám ještě asi potřebu se vyjádřit více. Mým fakt upřímným přáním je neztratit svou lidskou tvář a nebýt za tajemnou, nebo za někoho kdo jen převypráví příběhy někoho jiného a bude lidi kolem sebe poučovat nebo tlumočit naučené fráze.

Vím, že spoustu z vás asi cítí zmatek a v hlavě máte guláš. Pere se vám tam mozek s emocema a touha se strachem. Vše teď rozebírám z hlediska podnikání, potažmo MLM. Protože přece jen o tom tento blog je :-). Píšu to zrovna dnes, protože dnes jsem udělala také další krok do neznáma ale směrem dopředu a ty pocity jsou mi teď také blízké. Takové to napětí, nervozita. Otázka zda to je vážně správné pro mě. Ale umím si tak nějak přikázat tu nejistou myšlenku poslat do háje a to bych chtěla abyste uměly i vy :-).

Pocity nejistoty, nervozity se fakt netýkají jen vás:-). Zažívají to i ti největší lídři, manažeři nebo celebrity. Zrovna dnes když jsem řídila a jela Prahou, byl v rádiu rozhovor s Leošem Marešem. Nevím jak vy, ale já ho mám fakt ráda. Je mi jedno jestli je moc vyzívavej nebo moc bohatej. Mám ráda jeho otevřenost a vtip. Neřeším to zda něco hraje nebo je takový přirozeně. Jsem přesvědčená, že takový skutečně je. Sleduji i jeho IG a prostě on mi nikdy neudělal den škaredější, u něj se vždycky upřímně zasměju. Myslím, že přetvařovat se a hrát divadýlka nikdo moc dlouho nevydrží, proto tedy takový můj pocit a názor. V tom rozhovoru právě Leoš mluvil o tom jak se cítí a co zažívá když má moderovat živý přenos. Mluvil o tom jak velký stres zažívá, že je to fakt síla. Přiznal, že musí často chodit na wc a to ne jen na malou :-). Bylo to pro mě sympatické přiznání a věřím, že i on, fakt pan moderátor takové stavy má, a že není všechno tak easy jak to vypadá pro všechny, kteří se na tu televizi jen dívají z gauče.

Můžeme stejně tak vidět všechny bohaté, úspěšné a slavné. Stejně tak lidé v MLM. Člověk zvenku vidí většinou jen to pozlátko, vidí ty peníze a představuje si většinou, že to někomu spadlo do klína nebo, že měl štěstí. A jo, vlastně měl štěstí. Měl štěstí v tom, že byl vnímavý a měl otevřené srdce a rozhodl se využít příležitosti, která se mu ukázala.

Mě je jedno jesli mě druzí vidí jako sluníčkářku. Mě se takhle žije líp, než abych na vše nadávala a každého kritizovala. A ti negáči ať mi nechají růžové brýle a sami ať chodí s těmi černými :-). Pokud se ale snaží něco ve mě zlomit nebo zničit, tak jdu od nich pryč.

ONI NEJSOU JÁ.

A jak to mám já? 🙂

1. Obdivuji každého, kdo šel cestou podnikání a kdo své podnikání dělá fair-play.

2. Já ve svém podnikání nechci nikdy působit jako nějaký fanatik – nato jsem až moc spravedlivá a upřímná, a to i sama k sobě.

3. Veškeré podnikání chce čas, vytrvalost, touhu a cíl.

4. Co mě opravdu baví a co je pro mě důležité je týmová práce. Mít kolem sebe ty správné lidi a pro ty se „rozdám“.

5. Pokud člověk sám nechce, tak ho asi nikdy k ničemu já sama nepřunutím. Ani se o to nepokouším.

6. Nemůžu vždycky pochopit každého, ani oni mně. Ale respektujme se navzájem.

7. Nekritizuji jiné MLM a jejich produkty. Zvláště pokud je ani neznám.

8. V podnikání nestačí jen něco nějak dělat, ale je to hlavně o tom pracovat sám na sobě, vše uvést do života a pak to předávat dalším.

9. I já mívám stav kdy si říkám, že se na všechno vykašlu, ale ono mě to nepustí protože nikde jinde nebudu cítit tu svobodu, kterou tu mám a kterou já bytostně potřebuju cítit.

10. Pokud to vy sami chcete – Buďte plnohodtnými lidmi, kteří chtějí mít svůj život ve své režii a zodpovědnosti.

 

 

VŽDY SE ZAMĚŘTE NA SVOU OSOBU. CO SE SEBOU DĚLAT, CO U SEBE ZMĚNIT, KAM SEBE POSUNOUT.

TI, CO STÁLE ŘEŠÍ JEN DRUHÉ, SAMI NEDĚLAJÍ VE SKUTEČNOSTI NIC A JEJICH ŽIVOT JE OPRAVDU PRÁZDNÝ.

 

Jsem motivátorka a podporovatelka žen v online podnikání. Zajímám se o MLM a dokážu v druhých probouzet to nejlepší. Fungující tým je pro mě velmi důležitý. Kdo jsem si můžete přečíst zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.