DÁRKOVÉ TAJEMSTVÍ ODHALENO

Jak krásný pocit v sobě člověk zažívá když ví, že někoho milovaného obdarovává něčím, co způsobí obrovskou záplavu radosti a štěstí. Také to znáte?

 

Cítíte při obdarování silné vnitřní uspokojení? To, jak vám buší srdce a nejde se při tom neculit  od ucha k uchu, když vidíte na druhé straně ty nadšené jiskřičky v očích?

 

A také máte občas potíž počkat na tu správnou chvilku, kdy dárek konečně předáte? Jo, tohle zažívají i větší "tvrďáci". Prostě obdarovat své milované je úžasný pocit.

 

Jenže často celý příběh před tímto finále není tak úplně snadný a mnohdy se zkrátka nedaří přijít na to ONO! Jak nešťastní se kolikrát cítíte, když nevíte co vybrat, co vymyslet. Čas utíká a vy se bojíte, že opět skončíte u varianty peněz v obálce.

 

Tento eBook ale způsobí určitou změnu ve vás a některé věci do sebe začnou zapadat. V hledání toho "pravého" dárku vám pomůžou rady v něm obsažené, ale také inspirace a konkrétní tipy.

 

 ⇓   ODHALENO   ⇓

čtěte dál ať se ještě více naladíte

 

Je vám tohle povědomé?

"Nevím jaký dárek vybrat tak, aby udělal opravdovou radost. A jak to vše mám stihnout?"

 • Cítíte, že vymýšlení dárků není zrovna vaše parketa?
 • Kde brát ten čas na celý dárkový proces?
 • Stává se vám, že dárky od vás bývají šlápnutím vedle?
 • Moc vás to nebaví?
 • Je to pro vás stres než radost?

Takhle byste si to přáli?

"Chci lépe vycítit po čem druhý touží. Aby mu zajiskřily oči a pro mně to nebyl stres ale příjemná záležitost"

Co se v eBooku dozvíte a jak vám to pomůže?

 • Získáte postupy, díky kterým bude výběr dárku pro vás okamžitě snažší.
 • Po přečtení jasně cílených otázek se lépe nacítíte do člověka, kterého obdarováváte.
 • Jsou v něm popsány další životní příležitosti, kde jsou dárky více než vhodné a to rovnou i s konkrétními tipy. Tahle kapitola se vám v životě bude párkrát určitě hodit.
 • Dozvíte se na jaké dárky už odteď ani nepomyslíte a předejdete tak zklámaní.
 • Naučíte se snadněji dárek vymyslet, rychleji ho vybrat a být připraveni dopředu. Tím pádem si to více užijete a uděláte velkou radost
 • Speciální kapitola pro vás pánové, kde jsou rady přímo od nás žen 🙂 Zvládnete potěšit svou ženu s lehkostí a ona bude úplně blažená a vaši pozornost vám jistě ráda oplatí 🙂

A kolik to vše stojí?

eBook je právě teď za

 

250,-

Celý eBook byl sestavován jako puzzle, tak aby vám byl pomocníkem a dobrým rádcem.

Napsala jsem ho já - Lucka

dárková agentka, máma, bláznivka, trochu snílek, ženská s fantazií a důvtipem.

Tak, jak pracuji, odkrývám právě tady a teď. Vám, kteří potřebujete nasměrovat, pomoci vybrat vhodný dárek a přejete si být originálnější než dříve.

Představuji vám jeho obsah a malou ukázku. Uvnitř najdete postupy, rady, zkušenosti a 90 konkrétních tipů na dárky.

Nebudete mít pocit, že kupujete zajíce v pytli:-)

Jako BONUS ZDARMA mám pro Vás:

Seznam přání - vytiskněte a vyplňujte dle rad obsažených v eBooku. Mějte vždy "při ruce" - v šuplíku, diáři nebo rozečtené knížce.

Elektronické dárkové centrum - to je magazín, v kterém najdete 60 naprosto skvělých e-shopů, webů a  prodejců originálních kousků. Seznam je barevně rozdělen, takže se v něm rychle zorientujete a přes proklik se okamžitě dostanete na vámi vybraný web.

Prodejní cena samostatného magazínu je 100,-.

Reference

Toto by mělo být povinné čtivo pro všechny. Konec nevkusným dárkům na poslední chvíli. Díky ebooku mám spoustu tipů na originální dárky pro různé příležitosti. Lucka též skvěle vystihuje vlastní podstatu a krásu obdarování. Investice do tohoto ebooku je jako investování do vašich blízkých a zaručeně se vám vrátí tisíckrát v podobě překvapených a užaslých tváří, až budou rozbalovat dárek od vás. Mně osobně už teď jen zbývá nasměrovat mého přítele na stránky Lucky.

Ing. Eliška Šestáková

Baví mě obdarovávat mé blízké a vymýšlet pro ně originální dárky, ale jsou dny, kdy inspirace ne a ne přijít a a já si pak lámu hlavu nad tím, co a kde sehnat. Proto jsem nadšená z Lucčinýho ebooku, kde jsou nejen tipy na dárky pro významné životní události, ale taky kupa odkazů na úžasné internetové obchůdky, ve kterých seženete originální dárky pro všechny a něco navíc i pro sebe :-).

Šárka Wasylyszynová - alternativní veterinární terapiewww.dusezvirat.cz

Při čtení Tajemství dárkové agentky jsem si především uvědomila, jak často na sebe v této uspěchané době lidé zapomínají. Jak by bylo občas fajn, vzpomenout si na své blízké jen tak, a nejen při předem daných příležitostech, jakou jsou třeba narozeniny nebo Vánoce. Lucčin ebook mě doslova přinutil k činům, a tak se manžel může brzy těšit na mnou připravenou romantickou večeři. Oceňuji vtipný přístup, otevřenost a nadhled. Našla jsem zde i pár zajímavých tipů v podobě některých zmíněných odkazů. Už se těším na připravované video návody o balení dárečků, Vánoce se blíží… 😊

Eva Zikmundová - ruční výroba marmeládwww.mlsnasklenicka.cz

Lucky eBook můžu doporučit. Rad a typů je tam spousta a já určitě využiju téhle pomocné berličky při výběru. Líbí se mi vypsané oslavné příležitosti a u nich vždy několik tipů najednou. Perfektně přehledné a dávající smysl. Ráda Lucku oslovím i s dopilováním nějakého dárku nebo překvapení.

Zuzka KrištůfkováAsistentka obchodního manažera v účetní firmě

Kupte si Tajemství dárkové agentky a začněte měnit staré zajeté dárky kupované bez rozmyslu a na poslední chvíli. 

Protože MŮŽETE DAROVAT VÍCE NEŽ NYNÍ TUŠÍTE :-).

Zbývá už jen kliknout na tlačítko Odhalit tajemství,

tak šup na to 🙂