Jmenuji se Lucie Ševčíková a jsem dárková agentka

Tam, kde se jiní můžou cítit bezradní, tam já jsem jako ryba ve vodě. Miluju vše kolem dárků. Jsem nadšená, když mohu pomoci druhým vyniknout a jejich milovaným vykouzlit úsměv.

Ve svém životě zaujímám více rolí a tak se různě přizpůsobuju terénu :-). Jsem manželkou a hlavně mámou 3 malých dětí. Jedna z mých oblíbených rolí je role páry nad hrncem. Když se můžu na chvilku vytratit z rodinných povinností a být sama se sebou, se svou prací nebo zábavou.

Miluju cestování - fascinuje mě vždy ta naprosto jiná atmosféra a síla daného místa. Jsem velká požitkářka.  Vždyť já toho miluju tolik, že nevím co si s tím počít :-). Fakt bych tady měla ráda ještě tak dvě mé vlastní Já 😀 Nešlo by to nějak?

Jsem bláznivá i klidná. Nesnáším škatulkování a takové to co by se mělo, co je správně a co ne. Neplatí to na mně a snažím se jednat dle hesla:

ŽIVOT ŽÍT A NEJEN PŘEŽÍT.

Dříve jsem také stále vyhledávala společnost. Jako extrovert jsem pořád potřebovala lidi kolem sebe. Od doby co mám 3 děti si umím více vychutnat čas sama se sebou a být tak nějak v klidu. (O tom, že doma pouštím nahlas písničky a zpívám a tancuju nikomu neříkejte, jo a v autě taky :-). Ale ta hlavní role je stejně nejvíc. Je prostě krásné mít velkou rodinu a pozorovat své děti jak jsou sehrané, jak se z nich stávají parťáci, jak se hádají, kříčí a potom brečí 😀 - je to balzám. Můžu říct, že náš celý rodinný život je jedna velká akce. Děti nás nenechají ani tloustnout.

Je to vše ale i náročné a vyčerpávající. Dá zabrat vše rozplánovat a korigovat tak, aby byli všichni spokojeni. S manželem jsme snad i důkazem toho, že to jde. Snažíme se neupadnout do nudného stereotypu. STEREOTYP je můj největší nepřítel,  má velká fóbie. Urvat si ten čas sami pro sebe je prostě nutné a pro všechny nakonec i prospěšné. Manželství se snažíme zpestřovat a trávit čas společně a to nejen u TV.

Lidé by si měli věnovat navzájem pozornosti. Ty pozornosti nám právě dělají život krásnější a pestřejší. Ať už jde o čas, zážitek nebo přímo dárek.

Když se podívám ve svém okolí, tak bohužel vidím, že to ne vždy funguje tak lehce a přirozeně. Pracovní vypětí, málo času, stres, děti, ale často i výmluvy znemožňují člověku druhého potěšit, dát mu najevo svůj zájem nebo city.

Dokonce jsem se i opakovaně setkala s názorem, že dárky nejsou v životě důležité. Vánoce jsou prý jen pro děti, protože my jsme přece dospělí a na Ježiška už nevěříme a tak na to kašleme. Hlavně, že jsme zdraví. Ano zdraví je důležité, jde tak trochu ruku v ruce se štěstím. Nezpochybňuji důležitost zdraví, ale stejně jako o zdraví musíme pečovat a udržovat si ho, tak je to i s láskou. Lásku musíme stále probouzet a stimulovat. Přece kdybychom si u všeho řekli, že to není důležité, tak za chvilku si taky můžeme říct, že nebudeme vytírat podlahu když za chvíli bude opět špinavá. Zkrátka nic navíc a jen to omezíme na věci k samotnému přežití. To se ale můžeme vrátit na stromy úplně.

Já jsem však přišla na to, že mě naplňuje dělat druhým radost. Miluju nakupování. A hledání toho správného dárku je pro mne vždy taková výzva. Baví mě objevovat nové věci, činnosti nebo místa.

Raději vybírám dárky ženám. Rozumím ženám přece jen více a vím co dokáže ženě rozzářit oči, rozproudit krev v žilách a nebo naopak zatajit dech. Pracuji s nadšením, diskrétně a dávám si záležet na výsledku. Mohu zajistit stůl v restauraci na romantickou večeři, lístky na koncert, masáž nebo přímo vyberu knihu, kabelku, šperk a klidně i erotickou hračku.

!!!

Tyhle věty často slýchávám od žen:

  1. Manžel mi vždy řekne ať si koupím k narozeninám co potřebuji.

  2. Několik let jsem od muže nedostala překvapení a já to tak miluji

  3. Můj muž nemá čas na nakupování dárků a tak to často odkládá a pak zapomene.

Uvědomuji si, že muži mají jiné myšlení než ženy. Mají nastaveny jinak priority, jejich životní úloha je odlišná od té ženské. Muži jsou velmi často zaneprázdněni svou prací (zvláště pokud podnikají). Také jsou muži, kteří význám dárku pro ženu podceňují a nebo jim na ženě velmi záleží ale přesto je nákup a samotný výběr dárku zkrátka stresuje.

A také jedna důležitá pravda je: My ženy si často ani neumíme říct co si vlastně přejeme.

Jako žena vím, jak my ženy tyto věci vnímáme. Tu pozornost, která se nám dostává anebo také nedostává. A nejhorší jsou právě nenaplněná očekávání.

Reakce lidí, a převážně právě žen na tuto službu byly na začátku i pro mně velmi překvapující. Ženy jsou nadšené. Těší se na překvapení od svého muže, na dáreček nebo pozornost, kterou jim nyní může lehce zajistit.

Fantazie je veliká a možnosti nekonečné.

OPRAVDU MŮŽE KAŽDÝ DAROVAT VÍCE, NEŽ SÁM NA ZAČÁTKU TUŠÍ

♥♥♥

Stačilo Vám těchto pár vět k tomu abyste si o mě udělali představu? Pokud Vám jsem sympatická a pokud Vás zaujalo to, co dělám, co nabízím a čím se zabývám, tak Vás ráda poznám a řeknu TĚŠÍ MĚ ♥.

Jestli jste tedy dočetli až sem, tak Vám DĚKUJU, že jste na mých stránkách, prohlížíte si je a třeba si přečtete nějaký článek na blogu. Ten je tedy více osobní než pracovní :-).

Budu moc ráda když se se mnou spojíte na Facebooku nebo Instagramu, kde jsou vždy všechny aktuality, soutěže, tipy na dárky a já jsem tam online. Můžete tam být jen tak, nebo mě třeba oslovíte abych Vám pomohla s dárkem :-).

Fotky zde zveřejněné jsou z rodinného alba a pak od fotografky Elišky Šestákové - foceno doma a ve zlatnickém ateliéru Živkovic.