Vítám Tě milá ...

Jmenuji se Luci Ševčíková

Jsem motivátorka, podporovatelka, optimistka, fanynka onlinového podnikání, trochu učitelka a zřejmě věčná studentka osobního rozvoje.

  • zajímám se o lidi a vážím si jejich pocitů
  • jsem upřímná
  • mám ráda rozmanitost a nové výzvy
  • ráda pomáhám druhým
  • zajímám se o to jak mít lepší, zdravější a svobodnější život

Cítím se být svobodnou bytostí. Naučila jsem sama sebe přijímat se všemi vlastnostmi, které mi byly dány (a to i tvrdohlavost a sponntánost, která není vždy tím správným řešením :-). Je to velká úleva. Nestydím se za své sny ani za své přešlapy.

Už kdysi v mládí jsem tajně toužila a snila o tom mít život snů. Pro mně to znamená moci si dovolit cestovat, bavit se, být v kontaktu s lidmi ale hlavně nebýt pod nadvládou kohokoliv.

Mám 3 děti a tak si zaměstnání v mém případě neumím představit o to víc. Celé dny mám tak rozlítané, že opravdu nevím, který zaměstnavatel by mě uvítal s otevřenou náručí. O zimním období, kdy jsou děti často nemocné ani nemluvím.

Proč jsi tady a co Ti můžu já nabídnout?

Proč jsi tady nevím ale věř, že náhody neexistují. Buď máš před sebou novou příležitost a s ní nový pohled na věc anebo  je to totální matrix :-). Má práce spočívá v tom, že mě velmi baví motivovat ženy. Když je mohu "nakopnout" k nějaké akci. Když vidím jak se jim mění myšlení, jak přemýšlejí nad věcma jinak. Když si stále jen nestěžují ale snaží se mít kvalitnější život. Takové ženy mě baví. My jsme bojovnice a když chceme, tak můžeme dokázat spoustu věcí.

Aktivně se zajímám o MLM. Pokud nevíš co to je, dozvíš se za chvíli.  Už dříve jsem MLM zkoušela, ale po mé zkušenosti jsem už nechtěla. Nikdy jsem však nezanevřela nad tímto systémem, ale spíše nad tím, že jsem neměla správného lídra, vše jsem dělala tak nějak amatérsky po svém a samozřejmě se mi příliš nedařilo a já se v tom necítila dobře. Poté jsem od MLM měla 4 roky pauzu, kdy jsem se více věnovala seberozvoji. Cítila jsem, že nejprve musím nastavit sebe, své hodnoty, svou mysl, své pocity a pak teprve můžu něco rozjet. Po 4 letech absolvování několika kurzů, koučinku, setkávání se se zajímavými lidmi a přečtení mnoha knih jsem se během 1 týdne dostala ke 2 projektům. Nyní jsem už jejich součástí.

Své sesbírané zkušenosti si nechci nechat pro sebe a ráda je budu šířit dál prostřednictvím mého blogu.

Nejdůležitější je si vše nastavit sama v sobě a vědět co chceš. Vědět jak moc to NĚCO chceš a proč.

 

CHCEŠ ŽIVOT ŽÍT A NE JEN PŘEŽÍVAT?

CHCEŠ ŽÍT SVÉ SNY?

Pokud jsi doteď byla skeptická nebo nemáš příliš mnoho informací, tak se pojď podívat na to jak to s MLM skutečně je.