Něco málo o Lucce

Jsem dárková agentka.

Tam, kde se jiní můžou cítit bezradní, tam já jsem jako ryba ve vodě. Mou vášní je hledání, výběr i samotný nákup dárků. Jsem šťastná, když mohu pomoci druhým vyniknout a jejich milovaným vykouzlit úsměv.

Lucka ve svém životě zaujímá více rolí a tak se různě přizpůsobuje terénu:-). Je manželkou a hlavně mámou 3 malých dětí. Jedna z jejích oblíbených rolí je role páry nad hrncem. Když se může na chvilku vytratit z rodinných povinností a být sama se sebou, se svou prací nebo zábavou.

Jojo, řeč je o mně a já vám teď povím ještě něco.

Jsem velká požitkářka. Baví mě toho v životě strašně moc a kolikrát mám pocit, že bych na tom světě potřebovala být alespoň ve 3 kusech:-). Nešlo by to nějak? Pořád si hledám nějaké aktivity. Miluju cestování - fascinuje mě vždy ta naprosto jiná atmosféra a síla daného místa. 

Jsem bláznivá i klidná. Nesnáším škatulkování a takové to co by se mělo, co je správně a co ne. Neplatí to na mně a snažím se jednat dle hesla:

ŽIVOT ŽÍT A NEJEN PŘEŽÍT.

Dříve jsem stále vyhledávala společnost. Jako extrovert jsem pořád potřebovala lidi kolem sebe. Od doby co mám 3 děti si umím více vychutnat čas sama se sebou v klidu. Anebo vlastně ani ne v klidu - v autě si pustím nahlas písničky, řídím a nahlas zpívám:-). Pak si sednu někde na kávičku a jen jsem. Je to bájo. Ale ta hlavní role je stejně nejvíc. Je prostě krásné mít velkou rodinu a pozorovat své děti jak jsou sehrané, jak se z nich stávají parťáci, jak se hádají, kříčí a potom brečí 😀 - je to balzám. Můžu říct, že náš celý rodinný život je jedna velká akce. Děti nás nenechají tloustnout a rozhodně nám nehrozí ani proleženiny.

Je to vše ale i náročné a vyčerpávající. Dá zabrat vše rozplánovat a korigovat tak, aby byli všichni spokojeni. Ale jsme s manželem snad i důkazem toho, že to jde. Snažíme se neupadnout do nudného stereotypu. Když nad tím přemýšlím, tak stereotyp je vlastně moje velká fóbie. Urvat si ten čas sami pro sebe je prostě nutné a pro všechny nakonec i prospěšné.

Manželství se snažíme zpestřovat a také trávit společně čas, a to nejen u telky.

Lidé by si měli věnovat navzájem pozornosti. Ty pozornosti nám právě dělají život krásnější. Ať už jde o čas, zážitek nebo přímo dárek.

Když se podívám ve svém okolí, tak bohužel vidím, že to ne vždy funguje tak lehce a přirozeně. Pracovní vypětí, málo času, stres, děti, ale často i výmluvy znemožňují člověku druhého potěšit, dát mu najevo svůj zájem nebo city.

Dokonce jsem se i opakovaně setkala s názorem, že dárky nejsou v životě důležité. Hlavně, že se máme rádi a jsme zdraví. Sice pěkně vypadající věta, ale podle mně ne tak úplně pravdivá. Nezpochybňuji důležitost zdraví, ale stejně jako o zdraví musíme pečovat a udržovat si ho, tak je to i s láskou. Lásku musíme stále probouzet a stimulovat. Přece kdybychom si u všeho řekli, že to není důležité, tak za chvilku si taky můžeme říct, že nebudeme vytírat podlahu když za chvíli bude opět špinavá. Zkrátka nic navíc a jen to omezíme na věci k samotnému přežití. To se ale můžeme vrátit na stromy úplně.

!!!

Tyhle věty často slýchávám od žen:

  1. Manžel mi vždy řekne ať si koupím k narozeninám co potřebuji.

  2. Několik let jsem od muže nedostala překvapení a já to tak miluji

  3. Můj muž nemá čas na nakupování dárků a tak to často odkládá a pak zapomene.

Uvědomuji si, že muži mají jiné myšlení než ženy. Mají nastaveny jinak priority, jejich životní úloha je odlišná od té naší. Muži jsou velmi často zaneprázdněni svou prací (zvláště pokud podnikají). Také jsou muži, kteří význám dárku pro ženu podceňují a nebo jim na ženě velmi záleží ale přesto je nákup a samotný výběr dárku zkrátka stresuje.

A také jedna důležitá pravda je: My ženy si často ani neumíme říci co si vlastně přejeme.

Jako žena vím, jak my ženy tyto věci vnímáme. Tu pozornost, která se nám dostává a nebo také nedostává.

Nejhorší jsou nenaplněná očekávání.

Já jsem však přišla na to, že mě naplňuje dělat druhým radost. Miluju nakupování. A hledání toho správného dárku je pro mne vždy taková výzva. Baví mě objevovat nové věci, činnosti nebo místa.

Raději vybírám dárky ženám. Rozumím ženám přece jen více a vím co dokáže ženě rozzářit oči, rozproudit krev v žilách a nebo naopak zatajit dech. Pracuji s nadšením, diskrétně a dávám si záležet na výsledku. Mohu zajistit stůl v restauraci na romantickou večeři, lístky na koncert, masáž nebo přímo vyberu knihu, kabelku, šperk a klidně i erotickou hračku.

Fantazie je veliká a možnosti nekonečné.

A víte co je nejlepší? Reakce lidí, a převážně právě žen na tuto službu byly na začátku i pro mně velmi překvapující. Ženy jsou nadšené. Těší se na překvapení od svého muže, na dáreček nebo pozornost, kterou jim nyní může lehce zajistit.

A právě tyto ohlasy mě dále inspirují. To, že mohu lidem ušetřit čas a mnohdy i nervy a zároveň udělat někoho štastným. 

OPRAVDU MŮŽE KAŽDÝ DAROVAT VÍCE, NEŽ ASI SÁM NA ZAČÁTKU TUŠÍ