Jďete do podnikání naplno

 1. Chceš-li někam dojít, najdi někoho, kdo už tam byl.
 2. Úspěch v MLM je založen na spolupráci – mlm není pro sólo hráče, ti tady neuspějí.
 3. Raději mít 1% ze 100 lidí, než 100% ze své práce.
 4. Velkorysost splete síť, nelze tento zákon oklamat.
 5. Čím více pomáháte jiným, tím vyšší pasivní příjem máte vy sami.
 6. Lidé na bezplatném školení spí, na placené naslouchají. MLM stojí na lidech, kteří dopředu zaplatí nějakou částku aby se naučili určité věci, které potřebují k dosažení svých cílů.
 7. Úspěch v tomto obchodu není o tom najít správnou osobu, ale stát se tou správnou osobu.
 8. MLM je pro mnohé nepochopitelný svět. Máš upřímnou radost z úspěchu jiných, protože ti mimo jiné vydělává peníze. Pro závistivce je MLM tichá sebevražda.
 9. Nenechte aby vás ovlivnily názory jiných lidí. Sněte a ostatní vás budou mít za blázny. Dosáhněte svých cílů a ostatní vás budou považovat za štístka. Navyšte své bohatství a ostatní vás budou považovat za chamtivce. Nikdy nic nevysvětlujte. Oni to stejně nepochopí.
 10. Pracujte denně, neslevujte a neubírejte tempo. Začnete si vážit svého času a investujete jej pouze do činností, které vás baví a posilují. Méně času promarníte a více vyděláte.
 11. Pracujte srdcem, ne hlavou. Pracujte vášní. Nepotřebujete potom šéfa, ale jen kouče a povedete se sami.
 12. Formální vzdělávání vám dovolí najít práci a přežít v rámci, který někdo nastavil. Sebevzdělávání vám umožní jít za štěstím cestou, kterou cítíte vy.

 

 

 

Jsem motivátorka a podporovatelka žen v online podnikání. Zajímám se o MLM a dokážu v druhých probouzet to nejlepší. Fungující tým je pro mě velmi důležitý. Kdo jsem si můžete přečíst zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.