Jak jsem začala psát dárkový blog…

Můj muž s úsměvem na tváři říká: Bejby nebude sedět v koutě:-).

Ta věta skvěle vystihuje to, že stále něco dělám a tvořím, vzdělávám se, hledám a zkouším nové možnosti, které tenhle svět nabízí.

K psaní blogu jsem se dostala tak nějak neplánovaně.

Rok 2016 byl pro mě takovým větším uvědoměním si toho, že potřebuji ve svém životě udělat změnu. Jsem už 5 let na rodičovské dovolené a ještě mě 2 roky čekají. Je to krásné období ale každá mamča také ví, že i náročné. Já mám 3 děti a tím, že se věnuji hlavně jim, mi začal více chybět prostor pro mě samotnou a to je to, co jsem potřebovala změnit a tak se i začalo dít.

!!! Chce to reset !!!

Byl říjen když jsem pocítila poprvé v životě pocit vyhoření, jakoby mé já nějak umíralo. Stále vše jen kolem dětí, ale hlavně ten křik, pláč, jekot. Úplně jsem cítila, jak mi to vrtá díru do hlavy. Do toho velké hubnutí, nevyspalost, kojení… neunikla jsem vyšetření na interně kvůli štítné žláze kde se naštěstí ukázalo, že moje tělo a mysl jsou prostě vyčerpané a chce to reset. S manželem jsme se domluvili na občasné chůvě, tak abych měla trochu volněji a mohla se věnovat práci, nebo si zajít k doktorovi nebo prostě být sama se sebou. To se ukázalo jako ten první správný krok. A to nejen pro mě ale i pro děti. Najednou měli doma slečnu/tetu, která se jim věnuje a hraje s nimi vše co si oni přejí. A já přijdu po třech hodinkách domů v lepší kondici.

Po celou dobu mateřské jsem si stále hledala nějaké činnosti. Jeden čas jsem s kamarádkou vedla cvičení pro malinké děti, chvilku jsme po večerech učili maminky základům pole dance. A také jsem se začala různě vzdělávat a pracovat na různých kurzích. Zkrátka nejsem zrovna puťka domácí:-).

Asi osud mne zavedl i sem a já začínám psát blog. Články o tom co mě v životě moc baví a čím se pár let zabývám a zajímám více do detailu. Věci, kterými člověk může druhého potěšit a nebo dokonale odzbrojit. Jde o radosti, pozornosti, dárky, překvapení….prostě potěšení všeho druhu.

Mám zkušenosti s nacházením originálních dárků, se zařizováním oslav a vymýšlením různých překvapení. A protože to přímo miluju a vyžívám se v tom, a stále se posouvám dále a zjišťuji více informací, tak jsem přišla na to, že si to nechci nechat jen pro sebe. Moc ráda bych tím pomohla i ostatním aby v tom neplavali a uměli více zaměřit a trefit ten správný dárek. Bude mi potěšením pokud se to bude vám čtenářům líbit a přinese vám to užitek. Nejsem žádný spisovatel a po dobu mateřské se musím přiznat, že se cítím i slohově trochu slabě ale věřím, že dostanu vítr do plachet a budu se v tom zlepšovat:-).

V blogu si budu zapisovat své kroky, nápady a dál inspirovat sebe i vás.

Už teďí mám v hlavě tolik slov, obrázků a námětů:-). Mým cílem je aby se lidé naučili obdarovávat druhé bez potíží, stresu a aby je to především bavilo

protože

obdarovat druhé znamená, obdarovat především také sami sebe tím krásným hřejivým pocitem.

Takže se srdcem na dlani jdu na to:-)

Jsem dárková agentka. Tam kde se jiní můžou cítit bezradní, jsem já jako ryba ve vodě. Mou vášní je hledání, výběr i samotný nákup dárků. Jsem šťastná když mohu pomoci druhým vyniknout a jejich milovaným vykouzlit úsměv. Kdo jsem si můžete přečíst zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *